Фахівці dxomark провели аудіотестування смартфона asus zenfone 8, щоб з’ясувати, наскільки добре гаджет справляється із записом і відтворенням аудіо. Перевіривши обидва сценарії в дії, вони назвали сильні і слабкі сторони одного з найбільш компактних android-флагманів на ринку.

Asus zenfone 8, за запевненням бренду, оснащений акустичною системою з високою максимальною гучністю, широким динамічним діапазоном і глибокими басами. Крім того, в гаджеті реалізовані алгоритм зниження шуму вітру при записі відео і функція акустичного фокусування. Нарешті, zenfone 8 отримав аналоговий 3,5-мм аудіопорт, який все рідше зустрічається у флагманському сегменті.

У dxomark заявили, що zenfone 8 демонструє теплий і барвистий тембр, який не змінюється навіть на максимальній гучності. Смартфон показав високу якість звучання у всьому частотному діапазоні. При записі звуку спостерігався хороший тональний баланс і адекватна стереокартинка, відповідна реальній обстановці при відеозйомці.

У той же час пристрою не вистачало низьких частот, а їх точність в деяких випадках залишала бажати кращого. На високій гучності виникало відчуття стисненого звучання з нестачею чіткості. Якість запису звуку в режимі селфі носило кілька приглушений характер. Нарешті, фірмовий софт при постійному фоновому шумі істотно знижував і рівень запису.

За результатами тестування asus zenfone набрав 66 балів у рейтингу dxomark, розмістившись у четвертій десятці на одному рівні з такими смартфонами, як samsung galaxy s20+, sony xperia 1 iii, oneplus 9, і xiaomi mi11i.