Видавництво microsoft в своєму офіційному ігровому новинному блозі повідомило про випуск запланованого жовтневого оновлення програмного забезпечення для консолей сімейства xbox.

Джерело зображень: xbox

Основними нововведеннями вийшов патча стали панель управління в дозволі 4k на xbox series x, нічний режим (його тестування велося з початку серпня) і швидкі налаштування.

Збільшення роздільної здатності панелі керування xbox series x, путівника та інших меню з 1080p до 2160p (4k) забезпечить підвищену чіткість і читаність таких елементів інтерфейсу, як ігрові іконки і кнопки.

Порівняння чіткості іконок при дозволі 1080p (знизу) і 4k (зверху)

Нічний режим являє собою «набір налаштувань, які регулюють джерела освітлення, зберігають темряву в кімнаті в пізній час доби і підтримують гравців зі світлочутливістю».

Користувачі можуть приглушити і налаштувати яскравість екрану, кнопки живлення на геймпаді і індикатора живлення на консолі. Також доступно автоматичне включення або виключення цієї функції і робота в часовому проміжку.

Що стосується швидких налаштувань, то вони з’явилися в меню xbox і спрощують геймерам доступ до спеціальних можливостей. Персоналізувати їх тепер можна, не виходячи з гри.

Команда xbox запевнила, що прислухається до відгуків користувачів і концентрується на побажаннях спільноти: «ми продовжуємо працювати над тим, щоб використання консолі було якомога приємнішим, і додавати нові особливості».