20 жовтня відбувся реліз космічного вестерну they always run. Розробник і видавець – компанія alawar. Гра доступна в steam, gog і epic games store.

They always run це 2d-платформер, в якому вам належить стати ейденом-трехруким найманцем, який полює за головами найнебезпечніших злочинців галактики.

особливості гри

  • вручну змальована анімація з системою динамічного освітлення
  • контроль третьої руки персонажа
  • подорожі по планетам галактики на космічному кораблі
  • безліч ударів, контратаки, вогнепальна і холодна зброя
  • апгрейди девайсів на космічних станціях

геймплей

They always run-закінчена сюжетна пригода для одного гравця в дусі katana zero, однак це не просто набір локацій, в яких вам потрібно знайти і вбити мета. У ході своїх пригод головний герой ейден, виконуючи великі і дрібні замовлення, отримує гроші, які гравець вільний витратити на різні апгрейди на космічних станціях.

бойова система

Включає в себе безліч ударів, контратаки, вогнепальну зброю, а так як ейден — трехрукий мутант, то ще й управління третьою рукою в бою. У розпорядженні гравця опиняться як нові види зброї, так унікальні прийоми і гаджети, які можна комбінувати для успішного виконання замовлень.

графіка

Все побачене в грі, всі персонажі і освітлення, всі локації і фони, вся покадрова анімація, елементи призначеного для користувача інтерфейсу — були намальовані спеціально для гри вручну.

головна фішка

Третя рука, над якою гравець має повний контроль. Нею можна наносити несподівані удари, допомагати собі в бою і взаємодіяти з оточуючими предметами. Наприклад, якщо до ейдену ззаду підійде противник, то при ударі ейден зможе бити одночасно вперед і назад — те ж саме і зі стріляниною. Що стосується контролю, гравець вільний сам управляти третьою рукою-мишкою або стіком геймпада — і бити їй в будь-яку сторону на 360 градусів.