Как познакомиться в чат рулетке

12-3-2020

Ви думаєте, що те, що заважає вам пізнати жінок, – це трохи впевненості в собі ? Виникають проблеми з відкриттям рота незнайомій дівчині, бо ви не вірите, що зможете це зробити? У цій статті я представляю вам 4 надзвичайно ефективні методи, які змусять вас усунути свої обмеження, і незабаром ви зможете вільно знайомитися з жінками. Цікавить? Тоді читайте далі. Також пропоную чат рулетка прямой эфир онлайн за домогою якого Ви можете знайти більше партнерів та гарно провести час.

Побачивши на вулиці привабливу дівчину, хотіли б ви підійти до неї і розпочати розмову, але чи боїтесь ви відмови? У вас плутанина в голові, руки пітніють, а серце забивається, як молот? Думаєте, як поговорити з дівчиною і що сказати після «привіт»? Ці проблеми стосуються великої групи чоловіків.

Якщо ви не знаєте, як підходити до жінок, не хвилюйтеся. Очевидно, ніхто не дав вам цих знань. Це не твоя помилка. Однак ніщо не заважає вам це вивчити. Якщо ви хочете, ви можете почати жити в новій реальності дуже скоро. Знайомство з жінками стане для вас дитячою грою, і ви отримаєте від цього велике задоволення.

Віра в себе схожа на м’яз

Що це означає? Коли ви хочете наростити м’яз, ви робите це поступово. Це не відбувається за одне тренування. Так само як і впевненість у собі – немає чарівної таблетки, яка могла б вам її дати. Ви будуєте його спокійно, поетапно. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ефекти триватимуть. Існують прийоми, що дозволяють стати впевненим у собі хлопцем. Більшість з них працюють як стероїди – вони приносять швидкі, але короткочасні ефекти. Проблеми починаються пізніше. М’яз, розвинений роботою, і м’яз, розвинений стероїдами – це два різні м’язи. Має значення лише перше.

4 кроки до успіху у жінок

Тому я хотів би, щоб ви наростили свій «м’яз» впевненості в собі. Я дам вам 4 елементи, які допоможуть вам у цьому і допоможуть досягти кращих результатів у ваших стосунках з жінками. Ось і ми.

1) Сильні сторони . Які ваші сильні сторони? В чому ти вмієш? Що ви отримуєте? Складіть список таких речей. Завдяки цьому ви побачите, наскільки ви цінні. Можливо, ваш список включатиме речі, яких ви не усвідомлюєте і часто забуваєте щодня.

2) Слабкі сторони . Які ваші слабкі сторони? Над чим би ви могли попрацювати? Парадоксально, але коли ви знаєте свої слабкі сторони, ніщо і ніхто не зможе вас здивувати. Людина, яка знає про свої слабкі сторони, має перевагу над іншими.

3) Порівняйте себе із собою . Те, що змушує вас не вірити в себе, це те, що ви порівнюєте себе з іншими. Припиніть це робити. Жінки це ненавидять. Ви повинні мати власні цінності та стандарти і дотримуватися їх у своєму житті . Так ви уникнете відчуття, що ви «гірші за інших». Усі починали з іншого місця. Порівняння себе ніколи не є справедливим.

4) Розвиток. Якщо ви розвиваєтесь, ви стаєте привабливими для все більшої кількості жінок. Ваш розвиток повинен бути поступовим, крок за кроком. В Японії це називають кайдзен, що можна зрозуміти як метод малих кроків. Якщо ви піднімаєтесь сходами, ви піднімаєтеся на кожну сходинку окремо. Якби ви спробували відразу переграти 10, ви б впали. Тому не робіть цього у стосунках з жінками.

Дотримуйтесь вищезазначених 4 пунктів. Це підвищить вашу впевненість у собі . Ви станете більш впевненим у собі і рішучим чоловіком. Жінки це помітять, і незабаром ви не зможете їх обтрусити.