Ноутбук або настільний комп’ютер?

5-14-2019

Будь ноут виграє перед стаціонаром за рахунок своєї мобільності і маленьких розмірів. Адже це і монітор, і системний блок, і клавіатура з мишкою в одній особі, крім того, вони дешевші. Можна просто недорого купити все разом і не замислюватися над розміщенням в квартирі. Тим більше що сучасні моделі практично нічим не поступаються будь-якому стаціонарному аналогу за своїми характеристиками. Ті ж обсяги оперативної пам’яті, а ось відео і звукова карти можуть бути навіть краще. Але де ж купити заповітний ноутбук і на які характеристики звернути увагу?
хочемо порекомендувати купить ноутбук бу в украине недорого

Вибір сучасності


Просунута молодь перед здійсненням будь-якої покупки спочатку перериває весь інтернет з метою пошуку більш вигідної ціни. Адже саме ціна є одним з основоположних критеріїв вибору. Тому інтернет-магазини стають настільки популярні. Все досить просто: кожен товар має свій докладний опис, на основі якого і створюється думка про нього.

Основні різновиди ноутбуків
Практично кожен інтернет-магазин пропонує широкий вибір ноутбуків з різними параметрами, які коштують недорого. Але умовно всі девайси можна розділити на три основні групи: мало-, середньо – і великоформатні. Малоформатні – це найменші за розміром ноутбуки. Тому і ціна на них буде відповідною. Діагональ екрану не перевищить тринадцяти дюймів, такий ноутбук легко взяти з собою в поїздку.

Середньоформатні також можна купити недорого, це ноутбуки з діагоналлю до шістнадцяти дюймів. А в лінійці кожного виробника можна знайти і дешеві моделі.

Великоформатні ноутбуки-це досить серйозні пристрої, діагональ екрану яких може доходити до дев’ятнадцяти дюймів. Тут вже можна виділити і потужні комплектуючі, тому такий девайс може зрівнятися з повноцінним десктопом. Ціна на такий пристрій виправдовується і параметрами роботи і кількістю одночасно виконуваних завдань.