Новини києва

9-7-2021

Також хочемо порекомендувати почитати найкращі новини Києва на сайті .

День звільнення кияни все-таки відзначать: буде і покладання квітів до пам’ятника миколі ватутіну від “опозиційних” українських політиків”, і, звичайно ж, не обійдеться без провокацій з боку націоналістів, про які розповість телеканал “інтер”.

1 тим часом українська православна церква кличе парафіян на святошинське кладовище-привести в порядок братські могили, відстояти панахиду, віддати борг пам’яті визволителям. Саме тут, а не в телестудіях сьогодні народжується надія на нове визволення україни, і свято набуває іншого змісту.

Які зусилля потрібні були червоній армії в листопаді 1943 року для звільнення києва від німецько-фашистських загарбників – подробиці наступальної операції, спогади очевидців і учасників тих героїчних боїв у публікації з листопадового номера журналу “родина”.

Київ буде звільнений

Українські націоналісти сьогодні спокійно розгулюють зі смолоскипами по києву, добре помітні всередині країни, але залишаються непомітними для іноземних адвокатів нинішньої київської влади. Нацисти регулярно оскверняють пам’ятник на могилі генералу ватутіну в столичному маріїнському парку, востаннє його залили фарбою 14 жовтня. Точно так само стали цього року метою вандалів пам’ятники визволителю україни від нацизму в полтаві та бердичеві. Для цих людей, зрощених з владою і диктують їй свої умови, 6 листопада 1943 року, очевидно, є тим днем, спогад про який потрібно якомога ретельніше стерти. Той, хто програв у тій війні, нацизм знову повернувся на українську землю.