Видавництво square enix і студія-розробник eidos montreal в офіційному мікроблозі свого пригодницького екшену marvel’s guardians of the galaxy представили новий рекламний ролик гри.

Джерело зображення: square enix

Нагадаємо, marvel’s guardians of the galaxy запропонує в ролі зоряного лорда з товаришами врятувати всесвіт. Відмінності героїв часто призводять до нових проблем, але кожен привносить в колектив щось особливе.

Оприлюднене відео триває трохи менше півтора хвилин і демонструє вартових галактики, що потрапили в делікатну ситуацію: кмітливість і командна робота приносять плоди, але все виявляється не так просто, як здається на перший погляд.

Подальші дії герої в ролику обговорюють під час летючки. Така механіка буде і в самій грі-зоряний лорд зможе скликати товаришів, щоб підбадьорити однією з декількох мотиваційних реплік (правильна опція передбачає бонуси).

Marvel’s guardians of the galaxy надійде в продаж 26 жовтня для pc (steam, epic games store), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch (хмарна версія). Раніше були представлені системні вимоги гри.