Доповнення для Firefox

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

У браузері Mozilla Firefox при відкритті нової вкладки можна вивести спеціальну панель закладок з потрібними і самими відвідуваними сайтами. До оновлення до версії браузера Firefox Quantum закладки були зручні і потрібного розміру. Після оновлення все змінилося, закладки стали менше розміром, незручні і в цілому ну не те! Також, після оновлення багато розширення перестали працювати, і в пошуках потрібного плагіна автор натрапив на найкраще на його думку рішення, яке за замовчуванням є в браузері від Яндекса.

Візуальні закладки від Yandex

Крім зручного вікна з формуванням закладок з найбільш часто відвідуваних сайтів, де ви можете додавати свої сайти і закріплювати їх на своєму місці, ви також можете додати на сторінку пошуковий рядок Яндекса, включити панель і стрічку персональних рекомендацій Дзен.

Процес додавання простий, натискаємо на посилання «Додати закладку», в поле для посилання вводимо адресу сайту і тиснемо «Enter».

Перейшовши в налаштування, можна вказати кількість закладок і вигляд їх відображення. Нижче можна вибрати фон для сторінки закладок, картинки можна вибрати з готового набору або завантажити фотографію.

Налаштування візуальних закладок

Далі у налаштуваннях можна включити/відключити відображення додаткових елементів – дзен, пошук, інформаційна панель та ін..

Щоб перенести закладки на інший комп’ютер або просто зробити резервну копію можна зберегти всі налаштування в файл txt і при необхідності імпортувати в новий браузер.

Розмір: 1,7 Мб
Інтерфейс: Російський
Платформа: Mozilla Firefox

Встановити Візуальні закладки


20.11.2017


Доповнення для Firefox


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Android New Tab – візуальні закладки для Firefox в стилі Андроїда

NoScript – відключаємо скрипти в браузері Mozilla Firefox

Xmarks Sync – синхронізація вкладок браузера

vkontakte download – скачати музику і відео з контакту
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист