Nvidia випустила абсолютно новий драйвер для своїх відеокарт. Згідно з примітками до випуску, драйвер nvidia geforce 497.09 whql забезпечує оптимальну продуктивність в однокористувальницькій кампанії icarus, chorus і halo infinite.

Icarus використовує nvidia dlss і nvidia rtx global illumination (rtxgi) для максимізації продуктивності і якості зображення. Icarus також є першою грою, яка використовує rtxgi infinite scrolling volumes.

Цей новий драйвер також поставляється з деякими виправленнями. Наприклад, він виправляє деякі збої в red dead redemption 2 і doom eternal. Він також виправляє деякі проблеми з спотворенням в doom 3 bfg edition. Не тільки це, але і цей драйвер також додає підтримку geforce rtx 2060 12 гб.

Ви можете завантажити цей новий драйвер тут. Нижче ви також можете знайти його повний список змін.

примітки про випуск драйвера nvidia geforce 497.09 whql

Драйвер, готовий до гри

Цей новий драйвер game ready driver забезпечує кращий ігровий досвід першого дня для icarus, який використовує nvidia dlss і nvidia rtx global illumination (rtxgi) для максимізації продуктивності і якості зображення. Крім того, цей новий game ready driver пропонує підтримку останніх нових ігор, включаючи chorus і halo infinite.

Нові можливості

  • додана підтримка geforce rtx 2060 12 гб

Усунення проблем

  • [red dead redemption 2 / doom eternal]: гра вилітає з tdr або система вилітає під час запуску гри.
  • [doom 3 bfg edition]: ігри показують спотворення при запуску.
  • [youtube]: веб-сайт youtube випадковим чином відображає екстремальний контраст / гаму під час простою або під час відтворення відео.
  • [nvidia image scaling]: після виконання чистої установки або перевстановлення у версії 496.49 дозволу nvidia image scaling не відображаються в грі.
  • ігри неправильно запускаються на geforce gtx 750 ti, коли активна функція nvidia image scaling.
  • [ноутбук]: чорний екран можна спостерігати на деяких ноутбуках optimus з панелями 1440p / 165 гц в режимі дискретного графічного процесора.
  • [ноутбук]: панель edp не загоряється при завантаженні на робочий стіл після перемикання в дискретний режим.