Місяць тому дебютувала нова операційна система android 12, тоді почала надходити на смартфони pixel, а тепер компанія google випустила стабільну версію android tv 12 .

Однак нам доведеться ще почекати деякий час, поки ця операційна система стане доступна широкому колу власників телевізорів і приставок: android 12 для android tv поки доступний тільки для розробників програмного забезпечення.

Єдиним пристроєм, який отримав оновлення не поточний момент є приставка adt-3, створена спеціально для розробників. Що стосується того, що нас чекає після того, як оновлення стане доступним масово, то нам приготували кілька помітних поліпшень. Зокрема, користувальницький інтерфейс отримав підтримку дозволу 4k, з’явилися нові ефекти розмиття фону, а також масштабування тексту.

Крім того android tv 12 отримав індикатори конфіденційності android 12 сповіщають про використання камери і мікрофона, як на смартфонах. Google також включила в своє дітище підтримку hdmi cec 2.0 і поліпшила зображення під час перемикання частоти оновлення екрану. Жодне з цих змін не можна назвати революційним, але в цілому вони в деякій мірі поліпшать зручність використання цієї системи на наших телевізорах і приставках.

схожі матеріали: