У нову підписку увійдуть всі переваги яндекс плюс і унікальна пропозиція по внутрішньоігровому контенту world of tanks. Наприклад, золото, преміум-танки в оренду, косметичні елементи та спеціальні пропозиції.

Згідно з інформацією яндекс, з підпискою яндекс плюс world of tanks гравці world of tanks зможуть не тільки отримати доступ до кінопошуку, яндекс.кешбек балами в сервісах яндекса, але і внутрішньоігровий контент world of tanks-ігрове золото, преміум-танки в оренду, елементи зовнішнього вигляду для техніки, знижки та спеціальні пропозиції.

Яндекс плюс world of tanks пропонує гравцям самим вибрати тариф – » базовий«,» стандарт «і»максимум”. Чим вище тариф, тим більше корисного внутрішньоігрового контенту стане доступно передплатнику, включаючи ігрове золото на всіх тарифах вище «базового». При цьому кожен місяць склад контенту на тарифах буде оновлюватися.

Користувачів, які не мають діючої підписки яндекс плюс, при оформленні яндекс плюс world of tanks по будь-якому з тарифів очікує приємний стартовий бонус: танк бт-7а зі слотом в ангарі і прокачаним на 100% екіпажем, а також 5 днів танкового преміум аккаунта і унікальна медаль.

Користувачі, які раніше не оформляли яндекс плюс і хочуть протестувати переваги нової спільної підписки за тарифом “базовий”, отримають можливість користуватися яндекс плюс world of tanks безкоштовно протягом перших 30 днів підписки.