Як вибрати виту пару utp

6-28-2021

В наші дні кабель “вита пара” знаходить широке застосування для прокладки локальних мереж, при інсталяції систем відеообладнання, охорони, телефонії. 

Ринок кабельно-провідникової продукції в росії дивує своїм широким асортиментом. І звичайному покупцеві буває важко зробити вибір серед великої кількості пропонованої продукції і розібратися в технічних характеристиках товару. 

Так як для інтернету зараз найбільш затребуваний кабель кручена пара utp 5e, правильні поради щодо саме його вибору ми спробуємо дати відвідувачам нашого сайту. Рекомендуемо  купить не дорого витую пару на сайті , тут найкращі ціни.

При покупці кабелю часто виникають питання: який кабель краще використовувати для інтернету, яку торгову марку вибрати, який кабель прокладати вдома і т. Д.

При пошуку відповідей на ці питання, слід розуміти, що ціна кабелю “кручений пари” в основному залежить від торгової марки, якості виготовлення, технічних параметрів кабелю.

Огляд інтернет кабелю, пропонованого avs electronics

Зараз ринок виробників “кручений пари” досить переповнений.

Ми пропонуємо вам познайомитися з рейтингом виробників кручений пари 5e, які були найбільш популярні у покупців в 2018 році. У списку представлені основні бренди( торгові марки), країна виробництва і ціна.

Який кабель краще використовувати для підключення інтернету?

Кабель”кручена пара” можна розділити на три основні категорії: елітна, середня і бюджетна.

Зробимо аналіз зазначених категорії кручених пар із зазначенням подаються нами торгових марок.

Кручена пара елітного класу

Результати fluke тестів наочно показали, що кручені пари з елітної категорії володіють високою якістю і, відповідно, високою ціною. Серед виробників кручений пари даного класу можна відзначити такий відомий світовий бренд як hyperline, торгові марки nikolan, skynet. Залежно від виробника ціна за 1 метр буде варіюватися в межах від 15 – 25 рублів.

Кручена пара середнього рівня

Кручена пара середнього класу пропонується добре встигли себе зарекомендувати компаніями-виробниками. З нашого списку в цій категорії є можливість відзначити, такий бренд, як netlan. Зазвичай виробник на свою продукцію подібного рівня пропонує більш низькі ціни в порівнянні з елітними кабелями, приблизно 15 рублів за метр. Але тут, звичайно, все залежить ще й від категорії і типу кабелю.

Можна з упевненістю сказати, що кручені пари середнього рівня в даний час найбільш затребувані на ринку росії. Цей кабель використовують для прокладки інтернету як підприємства, так і фізичні особи для дому.

Кручена пара бюджетного рівня

Кручена пара економ класу, представлена у нас торговими марками ripo, cablan, китайського виробництва. Китайські виробники-одні з небагатьох, які зараз можуть як і раніше запропонувати споживачеві провідники обмідненого типу. Ціни на них починаються всього від 5 рублів за метр. Все залежить від технічних характеристик, призначення і конструкційних особливостей обмідненого кабелю. Даний кабель використовується для прокладки в невеликих і малобюджетних мережах.

Також китайські виробники випускають бюджетний мережевий кабель з жилами з міді. Ціна такої кручений пари становить в середньому від 10 рублів за погонний метр. Шукають яку виту пару вибрати для будинку або прокласти кращий кабель для інтернету в квартирі, як правило, зупиняються на даному варіанті. В цілому, кручена пара бюджетного рівня дуже затребувана для прокладки в житлових будинках і квартирах, а також в організаціях.

Кручена пара для інтернету як вибрати в avs electronics

У даній статті ми постаралися своїм покупцям дати відповідь на питання як вибрати кабель для інтернету, інтернет-кабель який краще купити, який кабель використовувати для інтернету в квартирі. Організації набувають з урахуванням особистих цілей і бюджету найрізноманітніші кабелі. Розробники кручений пари прагнуть до його розвитку, пропонуючи все нові варіанти. Це зрозуміло-ринок в цьому напрямку ще далекий до насичення. Потенціал у даного формату кабелю великий і багато фірм-виробників це передбачали. Чекаємо нових варіацій і комплектацій.

На сторінках каталогу товарів сайту компанії avs electronics за допомогою різноманітних фільтрів ви можете підібрати і купити кабель кручена пара будь-якого типу і супутні йому товари, необхідні під ваше завдання. Ми поставляємо кручену пару великої кількості торгових марок.1. Отримайте у фахівців компанії avs electronics безкоштовну консультацію по продукції виробників інтернет-кабелю.

Замовлення можна зробити по електронній пошті або будь-яким зручним для вас способом.

1. Запрошуємо до співпраці столичних та регіональних дилерів!