Програми для Android

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Мобільні браузери зазвичай вважаються більш спрощеними в порівнянні зі своїми десктопними братами, але у випадку з Яндекс Браузер для Андроїда це не так.

Браузер забезпечений корисними функціями, яких немає в багатьох десктопних браузерах і про яких, більшість користувачів навіть не здогадуються.

1. Антивірусний захист

Protect – захист: захист від крадіжки паролів, захист у громадській мережі Wi-Fi, блокування небезпечних і шахрайських сайтів, антивірусна перевірка файлів, що завантажуються.

2. Економія трафіку

Режим Турбо прискорює завантаження сторінок, картинок і відео в браузері і робить користування інтернетом комфортним навіть на низькій швидкості доступу. Дозволяє значно знизити витрати за рахунок економії трафіку.

3. Фіксація прокручування під час завантаження сторінки

Часто буває так, ви відкриваєте довгу сторінку і починаєте читати її, не дочекавшись остаточного завантаження. В цей час закінчується завантаження сторінки на сторінку додаються картинки, в результаті чого місце, на якому ви зупинилися, втрачається.

Щоб позбавиться від цієї незручності, потрібно зайти в налаштування, які знаходяться за адресою: chrome://flags і включити опцію «Регулювання прокрутки».

4. Нова вкладка Інкогніто

Інкогніто – в цьому режимі браузер не зберігає паролі, дані для автозаповнення, пошукові запити і адреси відвіданих сторінок. Корисна функція, коли вам необхідно відвідати який небудь сайт з чужого мобільного пристрою.

5. Використання підказок на сторінці

Якщо при читанні вам зустрівся якийсь термін, значення якого не знає, то не поспішайте відкривати сторінку з пошуком. Просто виділіть потрібне слово, натисніть на три точки і в контекстному меню виберіть пункт «пошук». Після цього відкриється сторінка з результатами пошуку.

6. Збереження сторінок для читання в офлайні

Яндекс Браузер вміє зберігати сторінки в форматі PDF для читання без підключення до Мережі.

7. Синхронізація закладок і сайтів на табло

Синхронізація за допомогою облікового запису в Яндексі автоматично перенесе Яндекс закладки.Браузера для комп’ютера на ваш мобільний пристрій.


09.01.2017


Програми для Android


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Яндекс – визначник номера на Андроїді

Смартфон або планшет для творчості? Легко!

Новорічні програми для Android

Рісовалка для дітей – додаток для планшета
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист