Повна версія популярної програми, яка буде тримати ваш мобільний андроїд пристрій в чистоті і порядку. Sd maid pro для андроїд використовує спеціальні алгоритми для видалення сміття з внутрішньої пам’яті пристрою, а так само з флеш карти. Як ми всі знаємо, ні що в світі ніхто не досконалий, так само не ідеальна і операційна система android.

Кожен раз як ви видаляєте непотрібні програми або ігри зі свого апарату після них залишаються так звані хвости, наприклад журнали звітів, тимчасові системні файли, порожні папки і все в такому роді. Все це справа постійно накопичується в пам’яті і займає досить значне місце на ній, і якщо не проводити чистку, то телефон або планшет починає лагать і підтуплювати. Ось, щоб так не відбувалося була і розроблена ця чудова утиліта.

Найпрекрасніше в ній, що користувачеві не потрібно мати якихось спеціальних знань, щоб все очистити, дана програма все зробить за вас в автоматичному режимі. Все що від вас вимагається періодично запускати її в ручну або ж поставити цю дію в розклад і чистика буде відбуватися в заданий час в автоматичному режимі. Крім видалення непотрібних файлів і папок sd maid pro вміє чистити кеш, оптимізувати роботу баз даних, шукати і видаляти дублікати фотографій, музики або документів.