Після не дуже вдалого виходу diablo ii: resurrected погляди багатьох шанувальників спрямовані в бік наступних великих релізів від blizzard entertainment — diablo immortal і overwatch 2. Однак американський розробник, як виявилося, зараз зайнятий не тільки цими двома іграми, але і готує проект-сюрприз, який може виявитися абсолютно новою грою з новою ip.

На офіційному сайті blizzard з’явилася відкрита вакансія дизайнера контенту, який разом з командою розробників буде працювати над неанонсованим проектом. Згідно з описом, від здобувача потрібне вміння створювати і впроваджувати контент, пов’язаний з відкритим світом, і розуміння rpg-механік. Також компанія буде рада, якщо у кандидата буде досвід роботи з шутерами від першої особи і багатокористувацької онлайн-грою.

Таким чином, завдяки опису вакансії, можна зробити припущення, що наступною анонсованою грою від blizzard може виявитися рольової шутер від першої особи з відкритим світом і з багатокористувацьким режимом, який стане початком нової популярної франшизи.