Фільми і шоу lego star wars створили собі грайливий куточок в далекій-далекій галактиці. Однак, як і у випадку з усіма “зоряними війнами”, фанати задалися питанням: чи є вони канонічними? очевидна відповідь-ні, але сценарист девід шейн (david shayne), який написав “страшні казки” (terrifying tales), нову моторошну історію про “зоряні війни”, доступну на disney plus, має інший погляд на ситуацію.

В інтерв’ю sfx magazine шейн сказав:

мені завжди подобається описувати lego star wars як примикає до канону. Ми переконуємося, що шануємо канон, і що все, що відбувається може бути правдоподібним. Але ми також отримуємо від цього масу задоволення. Ці історії не є каноном, тому що вані розповідає їх для власного маніпулювання, так що відбулися вони насправді? ні, швидше за все, ні. Ми не знаємо, яка частина з них правда, а яка – ні. Але це дає вам дуже широке поле для роздумів.

Режисер кен каннінгем прагнув перенести неймовірно деталізовану анімаційну роботу atomic cartoons в максимально кінематографічні простори. “зрештою, я захопився “дракулою” брема стокера і тим, як вони використовували театральне освітлення”, – говорить він про головний вплив на декорації мустафара і замку вейдера в”страшних історіях”.

для нас все звелося до того, що ми дійсно хотіли розширити можливості кольору як інструменту розповіді, щоб чітко розмежувати предмети. Я досить тісно співпрацював з джоелем ароном, який очолює відділ освітлення в lucasfilm animation. Він працював з джорджем лукасом, тому приємно використовувати його досвід, оскільки він може сказати конкретно про те, що вони зробили в приквелах.