Одним з найбільш цікавих квестів лі юе в genshin impact є мінливість скарбів. Далі в докладному гайді розповідається, де знайти всі предмети, необхідні для завдання в долині гуйлі.

мінливість скарбів в геншин імпакт-квест пошукової спрямованості. Мандрівникові, як одному з головних шукачів пригод, судилося досліджувати стародавні руїни. Нагородою для нього стануть цінності від стартового npc, а також всі знайдені при виконанні завдання світу з лі юе скарби.

Далі представлено докладний проходження для завдання мінливість скарбів в genshin impact.

Як почати непостійність скарбів в genshin impact

Щоб почати квест «мінливість скарбів», гравцеві потрібно буде поговорити з персонажем на ім’я сорайя — вченого, який досліджує руїни долини гуйлі. У розмові піде прохання знайти кам’яні стели і скрижалі. Відправляйтеся в зазначену точку, щоб знайти потрібного npc.

Цілі

  • направляйтеся в руїни асамблеї гуї лі і знайдіть стародавню кам’яну стелу (5 штук).
  • поговоріть з сорайєю.
  • знайдіть кам’яну плиту (2 штуки).
  • поговоріть з сорайєю.
  • поговоріть з сорайєю.
  • відправляйтеся в руїни і знайдіть дивну круглу пластину (4 штуки).
  • поговоріть з сорайєю.

Проходження мінливість скарбів в genshin impact

Після розмови з npc потрібно буде зайнятися пошуком п’яти кам’яних стел.

Де знайти кам’яні стели

Вони розташовані в наступних точках на карті:

З кожним об’єктом потрібно взаємодіяти, щоб отримати квестовий предмет «напис на стелі».

Після знаходження всіх стел повертайтеся до сорайї. Поговоріть з нею і вирушайте на пошук двох кам’яних плит.

Де знайти і як активувати кам’яні плити

Розташовуються вони в руїнах північніше точки початку квесту, а також біля озера лу хуа.

До першої плити потрібно йти на північ від найближчого телепорту, а потім спуститися вниз, щоб увійти в руїни через двері, закриті лозою і двома бочками з порохом. Підірвіть бочки, щоб спалити лозу і знищити копається біля них хілічурла.

потім вирушайте в руїни біля озера лухуа. Тут також потрібно спуститися низ від телепорту, тільки тепер в східному напрямку. Біля потрібної плити розташувалися хілічурли на чолі з магом безодні. Знищіть їх, щоб відкрити охоронюваний дорогоцінний скриню і взаємодіяти з плитою.

Вивчивши потрібні об’єкти, повертайтеся до сорайе для чергової розмови. Після діалогу вона переміститься на заїжджий двір «ваншу», де потрібно буде поговорити з ученою ще раз. Вона стоїть прямо біля телепорту.

Де знайти всі пластини

Наступним об’єктом пошуку будуть дивні круглі пластини, які гравці могли бачити і раніше при дослідженні руїн долини гуйлі (див.карту).

Нижче представлені скріншоти з місцевості для кожної з пластин.

Перша пластина

Вона розташовується на північному заході долини гуйлі. Точка буде відзначена маркером завдання. Туди можна долетіти з балкона заїжджого двору, щоб не витрачати час на біганину.

Друга пластина

Знаходиться на сході долини майже біля самого берега. Можна швидко дійти від підземелля»занедбані руїни”.

Третя пластина

На північному сході від місця з плитою в руїнах озера лухуа. По дорозі потрібно перелетіти через провал зі зруйнованим мостом, щоб опинитися на майданчику з пластиною.

Четверта пластина

Знаходиться прямо над першою кам’яною плитою, шуканої раніше. Через цю пластину гравці проходять від телепорту, коли йдуть до входу в руїни.

вивчивши кожну пластину, потрібно повернутися до сорайї на заїжджий двір.

Де знайти останню підказку

Поговоривши з сорайєю, вирушайте в зазначену точку. Остання підказка в genshin impact розташовується північніше підземелля»занедбані руїни”. Діставшись до колодязя, заповненого водою, знищіть всіх супротивників і активуйте круглу пластину.

Під водою стоїть дорогоцінний скриню, з якого гравець отримає досвід пригод, чарівну руду посилення і артефакт ⭐️ ️️️️.️. Поверніться до сорайї на заїжджий двір, щоб завершити квест і отримати ачівку «розмова з древнім божеством».

Нагороди

За проходження завдання світу мінливість скарбів гравець отримає:

  • 50 каменів витоку;
  • 400 досвіду пригод;
  • ключ від усипальниці глибин лі юе.

Відеопроходження

Слідкуйте за проходженнями по genshin impact на сайті, щоб завжди швидко виконувати завдання світу. Пишіть в коментарях, якщо відчуваєте будь-які труднощі з грою, щоб отримати допомогу авторів та інших читачів.