Початок жовтня збігся із зростанням ціни на криптовалюти. Біткоіни пожвавився, потягнувши за собою весь ринок. Незважаючи на це, вартість цифрових грошей збільшувалася повільно. Така невизначеність призвела до зниження цін на відеокарти, що пішло на користь геймерам, які змогли купити безліч доступних пропозицій по знижкам до 60 000 рублів. Їли судити по тому, що відбувалося сьогодні з біткоіни, але вже незабаром ціни на відеокарти підуть вгору, адже за минулу добу біткоіни зміг набрати 7500 доларів. Можна з упевненістю сказати, що точних причин того, що відбувається ніхто не знає, але це не привід відмовляти собі в задоволенні дізнатися думку експертів на цю тему.

Традиційно вирушимо на рбк, де можна виявити заяву сео криптобіржі cryptorg андрія подоляна. За його словами, все проблема в всюдисущих китах. Справа в тому, що багато хто з них зробили запаси в криптовалюта влітку, коли вона коштувала до 40 000 доларів. Це означає, що прийшов час заробляти на лежачих без діла активах. Що до поточного зростання, то сьогодні був здійснений ряд угод, в результаті чого за 5 хвилин кіт купив цілу купу біткоіни на 1.6 мільярда доларів. Саме після цього цифрове золото пішло вгору. Очевидно, що ці хлопці щось знають. Подумайте самі, хто в здоровому глузді буде вкладати 1.6 мільярда доларів в ненадійний актив? можливо, якби мова йшла про ілона масці, то ми б повірили в його авантюрний підхід до вкладень, але, коли мова про китів, все абсолютно інакше.

На тлі цього експерти впевнені, що вже незабаром ми побачимо зростання криптовалюта до 60 000 доларів, а попереду подолання психологічного бар’єру в 70 000 доларів. Аналітики знову заговорили про те, що є всі підстави очікувати цієї події до кінця поточного року. У той же час після подолання позначки в 60 тисяч кити захочуть зафіксувати прибуток. У цьому випадку не виключені перепади, оскільки мільярдні перекази не залишаються непоміченими для ринку.

До речі, це може здатися дивним, але ефір неохоче повзе слідом за біткоіни, явно не демонструючи очікуваного темпу. Це вкрай цікавий феномен, якому ще належить знайти пояснення. Поки ціна ефіру наближається до 3600 доларів, що явно нижче очікувань ринку. Найближчим часом ми вивчимо вплив подорожчання біткоіни на ціни відеокарт в російських магазинах. Буде цікаво дізнатися, чи готові рітейлери утримувати низькі ціни, або віддадуть перевагу підняти їх слідом за біткоіни.