Шанувальники god of war радіють-корі барлог нарешті закінчив свою триваючу жарт з спільнотою і змінив свою біографію в твіттері на «чув про це».

Для тих, хто не знає, корі барлог постійно дражнив спільноту god of war одним висловом – «ніколи про це не чув». Кожного разу, коли фанати запитували корі про продовження god of war, корі кожен раз говорив одну і ту ж фразу, навіть коли sony офіційно оголосила про продовження минулого року.

За останні кілька років корі насправді став досить винахідливим у тому, як він доставляв це повідомлення, зазвичай у формі оновлення своєї біографії в твіттері. Перед презентацією playstation showcase він вимовляв цю фразу клінгонською мовою, а ще раніше – у формі абетки морзе.

“ніколи про це не чув” стало великим жартом у спільноті god of war, фанати чекали того дня, коли корі визнає продовження. Після офіційного показу рагнарока на playstation showcase, нарешті настав день-в біографії корі в твіттері тепер написано «чув про це». Сага закінчена.

Це не єдине, що зробив корі, щоб показати, як багато він чув про це – відразу після показу він опублікував відео, на якому він одягнений у футболку god of war і повільно знімає плівку, щоб відкрити підзаголовок.

Яким би цікавим не було це, відео також підтвердило давню теорію про те, що кору барлог не буде керувати наступній god of war, що, ймовірно, означає, що він працює над власною справою.

За роки, що минули з моменту виходу god of war, корі кілька разів змінював зображення в заголовку і аватарку в твіттері на космічну тематику. Багато хто думає, що корі керує своїм власним проектом, хоча не менш імовірно, що він просто тролить свою аудиторію. Принаймні, спільнота god of war може розслабитися, знаючи, що він дійсно чув про це.