Магазин цифрового контенту microsoft store оголосив про готовність до інтеграції зі сторонніми магазинами додатків. Першими свої продукти у фірмовому магазині microsoft для програмної платформи windows представлять компанії amazon і epic games.

Зображення: microsoft

” як і будь-яке інше додаток, продукти сторонніх магазинів матимуть сторінку з докладною інформацією про програму, яку можна знайти через пошук або перегляд, щоб користувачі могли легко знайти і встановити його, як і будь-яке інше додаток з microsoft store для windows. Сьогодні ми повідомляємо, що amazon і epic games додадуть свої додатки в microsoft store протягом наступних місяців і ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати на нашій платформі інші магазини в майбутньому», — прокоментував дане питання глава microsoft store джорджіо сардо (giorgio sardo).

Ця новина з’явилася через кілька місяців після того, як microsoft оголосила про прийдешні серйозні зміни для свого магазину цифрового контенту. Майданчик була перероблена для windows 11, розробники оновили інтерфейс і зробили microsoft store більш сучасним і відповідним вигляду операційної системи.

Ще в червні директор по продуктам microsoft панос панай (panos panay) говорив, що платформа microsoft store відкрита для steam та інших сторонніх магазинів. Хоча steam поки не пропонує свої продукти в microsoft store, не виключено, що він стане доступний на платформі софтверного гіганта в майбутньому. Але вже скоро в магазині microsoft з’являться ігри з epic games store, що також має бути зручно користувачам. А за рахунок інтеграції магазину amazon користувачі windows 11 отримають можливість використовувати на своїх системах android-додатки.