І знову популярний сайт тесту на продуктивність geekbench став джерелом відомостей про новий, поки ще неоголошеному офіційно смартфоні.

Цього разу на його сайті з’явилися дані про підготовлюваний до свого дебюту смартфон motorola, покликаного поповнити лінійку пристроїв moto e.

Мова йде про модель moto e30 , основні технічні характеристики якої можна знайти в базі даних geekbench.

Як можна побачити на знімку екрану вище, нам готують смартфон бюджетного класу, який буде виконаний на базі процесора unisoc. Це буде восьмиядерний процесор з тактовою частотою 1,82 ггц має на своєму кристалі графічний прискорювач mali g52.

Тестувався в geekbench зразок телефону мав у себе на борту всього лише 2 гб оперативної пам’яті, а працював він під управлінням операційної системи android 11. Оскільки ця модель має не дуже потужний процесор і мало оперативної пам’яті, то мова йде про спрощену версію android 11 go edition, спеціально створеної для пристроїв зі слабкою начинкою.

Очікується, що смартфон отримає дисплей з краплеподібним вирізом під об’єктив фронтальної камери, а також батарею з ємністю від 4000 маг до 5000 маг.

Джерело

схожі матеріали: