Компанія google вдалася до вкрай незвичайного для себе способу просування продукції. До появи у продажу смартфона google pixel 6 компанія випустила телевізійну рекламу нового продукту, а японський філія продемонстрував великий творчий потенціал і роздав тисячі упаковок, оформлених в стилістиці нової моделі.

Pixeljp.withgoogle.com

” нарешті з’явився новий чіп google. Ми доставимо свіжоприготовані “чіпси” першим 10 000 чоловік. Новий смартфон google pixel 6 з’явиться цієї осені. До релізу першого смартфона google з оригінальним чіпом, ми приготували “оригінальні чіпси”, які дозволять вам оцінити новий посил так скоро, наскільки це можливо», — йдеться на спеціально створеному під проект сайті.

Для російськомовних людей зв’язати чіпи і чіпси може бути непросто, але насправді тут присутня кумедна гра слів: англійське chips може означати як «чіпи» (саме у множині), так і «чіпси». Проте така акція вельми незвичайна для google-компанія рідко вдається до таких ефектних промоакцій.

Відомо, що в pixel 6 виробник має намір вперше замість рішень сторонніх виробників використовувати чіпи tensor, розроблені самою компанією. За наявними даними, всі 10 000 упаковок замовили буквально негайно після початку роботи сайту, можливо, деякі залишаться на руках у колекціонерів і/або шанувальників google. Сама компанія випустила навіть відеоролик, присвячений чіпсам-дівчина використовує упаковку чіпсів подібно смартфону, а у фіналі з’являється і сам «винуватець торжества» — pixel 6.