Музей петерсона влос-анджелесі вирішив продати свій найдивніший автомобіль lo res. Він буде виставлений на благодійному аукціоні, де і найдетнового власника вже в цьому жовтні.

Lo res car базується на легендарному lamborghini countach. Онбув створений інженерами united nude в якості експерименту і з тих пір кількараз з’являвся в кліпах відомих виконавців і під час промоакцій. Згодом він перебував у володінні автомобільного музею петерсона влос-анджелесі. Рішення продати продиктовано власними потребами, а також желаніемсобрать кошти для некомерційної організації energy independence now. Остання займається розробкою і комерціалізацією автомобілів на водневих паливних елементах.

Описати незвичайний вид транспорту складно. Відомо, що lo res використовує електродвигун kds 5 квт,але ні швидкісних характеристик, ні пробіг власники не вказують. Унікальність машини криється не тільки внеобичном дизайні, але і в системі відкриття. Так, верхня частина корпуса піднімається вгору. Такого точно не зустрінеш в серійних автомобілях.

Повідомляється, що власник не зможе експлуатувати машину натрасах загального користування. Інформації про передбачувану ціну і другихподробностей поки немає.