Команда world of warships представила бойові завдання і події, які будуть доступні протягом оновлення 0.10.9.

  1. «нашивка події«, де гравцям необхідно нанести 700 000 од.шкоди у випадкових, рангових, кооперативних боях, бліцах і операціях на кораблях v–x рівня, щоб отримати нашивку ” німецькі лінкори. Частина 1″. Ланцюжок буде активний до 10 листопада.
  2. “день подяки канади«, де необхідно заробляти чистий досвід і стрічки» потрапив «торпедами,» затопив«,» вивів з ладу «і»знищив”. Виконання можливе в операціях, випадкових, кооперативних і рангових боях, а також бліцах на кораблях v–x рівня. В якості нагороди отримаєте камуфляжі» осінній ріг достатку «і»день канади”. Ланцюжок активний до 18 жовтня.

Також кожні два тижні будуть активні завдання на отримання сигналів, де необхідно заробляти чистий досвід в переможних боях. Вони будуть різної складності, а виконання доступно в операціях, рангових, випадкових і кооперативних боях.

Додатково до 20 жовтня скидання навичок командира і демонтаж модернізацій зробили безкоштовним.

Запустили тимчасовий івент «особисті випробування», де необхідно заробляти базовий досвід на кораблях різних рівнів і класів. Правила події схожі з “морськими битвами”: кожному гравцеві буде доступна персональна таблиця рекордів, в якій вказані доступні для виходу в бій класи і нації кораблів. Виконавши умови завдання, гравець зможе перейти до наступної відсічення з більш складним завданням. Подія буде активно до наступного великого оновлення.