Генеральний директор великого американського банку jpmorgan chase&co джеймс даймон (james dimon), як зазначає barron’s з посиланням на reuters, відноситься до тих представників фінансової галузі, які скептично ставляться до криптовалюта. На недавній конференції фінансистів він в черговий раз назвав біткоіни позбавленим цінності, але пояснив, що це лише його приватна думка.

джерело зображення: bloomberg

Справа в тому, що дану думку можуть не розділяти не тільки інші керівники цього банку, але і члени ради директорів. По суті, клієнти jpmorgan chase&co мають доступ до кріптовалютним активів, але у генерального директора на цей рахунок є своє пояснення: «наші клієнти – дорослі люди, вони можуть не погоджуватися з певними судженнями, це і формує ринок. Ми можемо надати їм настільки прозорий і законний доступ до біткоіни, наскільки це можливо».

Даймон переконаний, що уряди більшості країн неминуче почнуть жорстко регулювати оборот криптовалют. Це потрібно хоча б для боротьби з відмиванням грошей, оскільки в сша, наприклад, банки зобов’язані сприяти владі у виявленні коштів, отриманих незаконним шляхом.