Вчорашня 12-хвилинна геймплейна демонстрація far cry 6, яка просочилася в мережу, виявилася лише затравкою. Через кілька годин після її появи ubisoft зняла заборону на публікацію попередніх оглядів свого шутера у відкритому світі. Різні видання виклали матеріали з власними думками про гру, а французьке видавництво поділилося геймплейної демонстрацією far cry 6 тривалістю понад годину.

Джерело зображення: ubisoft

Ролик починається з неквапливих прогулянок по ярі — тропічному острову, де розгортаються події гри. Потім представники ubisoft показали зачистку аванпосту у відкритому бою. Головний герой постійно змінював позицію і використовував різну зброю. Вороги в far cry 6 підсвічуються, але за яких умов працює ця функція, поки невідомо.

Наступна місія, яку показали в демонстрації-це вибух транспортного судна. Головна героїня дані рохес (пол вибирається гравцем) приховано проникла на його борт, звільнила там бранців і влаштувала диверсію. По дорозі назад довелося відстрілюватися від ворогів. У far cry 6 належить битися не тільки з людьми, але і з бойовою технікою. У відео вище можна помітити, як дані кілька разів знищувала вертольоти.

Є в ролику і скритна зачистка аванпосту. В такому випадку доводиться діяти акуратно: ховатися і стежити за позицією ворога. Майже в кожній ситуації головній героїні допомагають її союзники-щеня-інвалід, крокодил і бойовий півень.

Far cry 6 вийде 7 жовтня 2021 року на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s.