Джейд реймонд найбільш відома тим , що в якості продюсера брала участь у створенні франшиз assassin’s creed і watch dogs , а також протягом багатьох років працювала над такими серіями , як far cry , metal gear solid , the sims і star wars battlefront .

Вона ветеран індустрії та один з найвідоміших виробників у бізнесі, і в даний час вона працює над новою грою для playstation з haven entertainment studios, канадською студією, яку реймонд заснував раніше цього року. Що це буде за проект, ще невідомо. Все, що ми знаємо, це буде ексклюзив для ps5 або, принаймні, для консольний ексклюзив.

Для раймонд ще рано розголошувати важливі деталі цієї гри, але вона тизерить гру, над якою вона і її команда працюють, під час нового інтерв’ю для gamesindustry. Проект, за її словами, призначений для переходу на новий рівень самовираження і буде схожий на assassin’s creed в одному ключовому аспекті – команда намагається запропонувати щось унікальне.

Розробка почалася зовсім недавно, настала епоха самовираження, коли ми створюємо взуття на nikeid, ми читаємо блоги наших друзів, а не те, що пишуть наші професійні журналісти. І я думаю, що це продовжувалося з такими речами, як tiktok. Це те, що лежить в основі нашого проекту. Це виходить за рамки користувацького контенту, це стосується концепції самовираження, який виходить на наступний рівень.

Коли ми створювали assassin’s creed , ми дійсно думали про створення інтелектуальної власності, якою в майбутньому будуть займатися творчі команди. Ми думали, що якщо ми створимо структуру всього, що відбувається в певний момент історії і за цим стоять ассасини, [це] буде відповідати бренду, щоб команди могли розвивати всесвіт.

Що саме має на увазі раймонд, складно сказати. Це розпливчасте твердження, що, ймовірно, зроблено навмисно. Хоча джейд не надала додаткових подробиць, вона зазначила, що дуже рада працювати з playstation.