Яндекс.директ запускає новий формат для медійних кампаній, який підвищує запам’ятовуваність реклами і розширює охоплення – відеобаннери.

Відеобаннер складається з відео та зображень. Він розміщується на майданчиках рекламної мережі яндекса і забезпечує високу залученість користувачів за рахунок привертає увагу відео з автовідтворенням.

Для відеобаннерів доступні ті ж типи націлювання, що і для звичайних банерів, включаючи ключові слова. При цьому, за даними тестів яндекса, ціна огляду у відеобаннерів невисока за рахунок більш низької вартості закупівлі, ніж у відео.

Відеобаннери будуть особливо корисні в медіаміксі, щоб:

Оптимізувати середню вартість огляду рекламної кампанії завдяки комбінуванню з відеоформатом. Будувати ланцюжки комунікацій і збільшувати кількість торкань з користувачем. Привертати увагу користувачів до бренду і забезпечувати більшу залученість в рекламу.

Для відеобаннера в статистиці доступні ті ж відеометрики, що і для відеореклами: програвання ролика, ціна огляду та інші. Щоб оцінити вплив відеобаннерів на бренд-метрики, при створенні кампанії можна підключити дослідження brand lift.

Партнери яндекса вже протестували і оцінили новий формат, підтвердивши його позитивний вплив на post-click-показники і брендові метрики.

Як запустити відеобаннери, можна прочитати в довідці.

Раніше яндекс.директ повідомив про впровадження smart design-нової технології для оголошень в рся на основі машинного навчання. Вона автоматично збирає оголошення з різними доповненнями для кожного показу, роблячи рекламу більш корисною і привабливою для користувача.