Цікаві програми

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Ніколи не думав, що грати з хмарою слова так цікаво. Є безліч онлайн редакторів для створення таких картинок, але тут ви знайдете просту програму, на жаль не безкоштовне, але з безкоштовним пробним періодом 14 днів. Невеликий рада як використовувати довше тестового періоду: можна запускати програму на віртуальній машині, де Windows завантажується кожен раз як нова. Для цього я використовую програму Reboot Restore Rx.

Wordaizer – миттєво перетворює будь-який текстовий файл у хмару слів. Крім того, він працює як аніматор слів, де можна змінити форму і колір хмари слів, а потім зберегти і роздрукувати ці фотографії.

Основні можливості програми

  • Дозволяє створювати хмари слів в будь-якій формі, яку я хочу. За замовчуванням він має багато цікавих форм, але особливість додавання власних масок робить цей інструмент ще більш цікавим. З допомогою цієї функції я можу зробити свою власну форму хмари слів, вибирати головне фото для маски як у прикладах (це світлі форми на темному тлі).
  • За допомогою всього лише кількох налаштувань можна змінити кольори слів хмари. Є безліч колірних палітр за замовчуванням з різними колірними схемами.
  • Одна з унікальних функцій, які недоступні в інших подібних інструментах – якщо зберегти хмара слів у форматі *.emf (enhanced metafile), то зображення можна збільшувати безмежно (векторний формат).

Істотний мінус в тому, що програма не має російського інтерфейсу, але складностей щодо створення хмари слів у вас не повинно бути, все інтуїтивно зрозуміло, і за пару хвилин можна створити чудову листівку, головне запастися списком потрібних слів і картинками для створення маски.

Розмір: 19,6 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Wordaizer

Дзеркало Wordaizer


14.11.2018


Цікаві програми


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

GetSee – вільно дивимося і качаємо (фільми, ігри, музика)

Hosts Switcher – швидко перемикатися між файлами хостс

Mp3tag – організація аудіо колекції

ImgToTxt – перетворити зображення в текст
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист