Якщо ви вирішили завантажити і встановити браузер гугл хром, щоб переглядати інтернет ресурси, то через якийсь час помітите-за замовчуванням браузер google chrome налаштований так, що після завершення роботи і подальшому запуску — все раніше відкриті вкладки в гугл хром пропадають, а відкривається нова сторінка з пошуковим рядком.

Ця обставина багатьох користувачів шокує. … Тим більше, якщо ти в процесі роботи налаштував і згрупував для себе звичні вкладки, а вони — бах — при перезапуску пропали.

Такий варіант роботи браузера (з настройками за замовчуванням) залишили для нас розробники і в цьому є певний резон — конфіденційність (докладніше нижче).

Для тих же користувачів, які одноосібно працюють за компом і хочуть, щоб при кожному запуску гугл хрому відкривалися всі раніше відкриті вкладки, це якраз тема нинішньої статті:

Щоб при новому запуску google chrome відкривалися всі раніше відкриті вкладки (тобто. Щоб вони зберігалися в пам’яті браузера), потрібно трохи попрацювати з настройками оглядача — нічого складного: поправити всього-то один параметр і готова справа!

Три вертикальні точки в правому верхньому куті вікна, бачите, обведені на зображенні нижче … Натискаємо по ним і переходимо в меню опцій браузера гугл хром.

Отже: щоб зробити збереження всіх відкритих вкладок при наступних запусках google chrome, в меню вибираємо розділ опцій ” налаштування» …

Повернутися до змісту ↑

Зміна параметрів запуску браузера гугл хром

Запуск chrome«.

Раніше відкриті вкладки “( зелена стрілка на зображенні нижче)…

До речі сказати, в даній стрічці налаштувань є багато корисного з важливих налаштувань. Наприклад, як показано на зображенні (червоні стрілки), можливо:

А) призначити браузер google chrome за замовчуванням, щоб всі посилання в сторонніх документах, програмах… І т.п. Відкривалися в гугл хром.

Б) призначити оптимальну для себе пошукову систему, щоб браузер відпрацьовував за допомогою неї… І інші…

Як тільки налаштування задані (вони автоматично зберігаються і застосовуються) — виходимо з опцій.

Пропоную, для експерименту, можете відкрити кілька будь — яких вкладок… І-закриваємо google chrome…

При подальшому запуску оглядача всі відкриті раніше вкладки будуть також запущені. Припустимо, було 5 вкладок-всі вони і запустяться при наступному старті.

Зберігаємо профіль браузера