Pearl abyss починає святкування дня народження своєї мобільної mmorpg black desert mobile і оголошує про безліч акцій на честь цієї події.

Шукачі пригод зможуть виконувати спеціальні місії і брати участь в різних акціях, щоб заробити нову валюту-свічки на честь дня народження! їх можна обміняти на древній скриню зі спорядженням. Крім того, в грі з’явиться акція для колекціонерів. Її головна тема-прагнення зберегти спогади шукачів пригод про black desert mobile. Серія завдань відправить в подорож по хвилях пам’яті, а ті, хто завершить її, отримають цінні нагороди, серед яких скриня з прикрасами, вихованець 7-го покоління, скриня гравця з алхімічним каменем та інше. Акція з мозаїками 3×3, безсумнівно, забезпечить масу задоволення і принесе додаткові поліпшення, серед яких предмети, що поліпшують бій, табір і чорного духу.

  • нові нагороди за вхід, в тому числі скриня з незбагненними аксесуарами, незбагненні реклівії, вихованця 5-го покоління і 30 щасливих квитків кальфеона.
  • збільшення бойового досвіду і випадання предметів на 500%
  • захід “кальфеонський прийом” відбудеться 12 грудня. Шукачів пригод чекають різноманітні святкові активності, веселощі та подарунки.