Ви можете не знати ім’я nanya так само, як samsung, sk hynix і micron, але він все ще є великим гравцем у галузі виробництва dram. Фактично, nanya technology corporation є четвертим за величиною виробником dram у світі. Тому, коли з’ясовується, що наближається цінова корекція, варто сісти і прислухатися.

Тут “корекція” в основному означає падіння цін. Правильно, в наші дні брак кремнію і розчаровує високих цін, оперативна пам’ять є однією з небагатьох речей, які не в дефіциті або не невиправдано дороги. Відмінна новина для тих, хто хоче оновити свою систему, хоча, ймовірно, не така хороша новина для всіх згаданих компаній.

Причина цього майбутнього падіння цін, яке, як очікується, відбудеться до кінця року, полягає в тому, що попит просто не такий високий, як очікувалося. Частково це пов’язано з нестачею вищезазначених компонентів, закриттям заводів через ковід і високою інфляцією в регіоні, яка не сильно допомагає справі.

Прогноз падіння цін був даний nanya під час результатів прибутку за 3 квартал. Одним з потенційних результатів всього цього є те, що ми можемо побачити більш високі ємності пам’яті в телефонах і побутової електроніки, оскільки ринок намагається поглинути те, що він дійсно може отримати в свої руки. У той же час, якщо ви планували оновити пам’ять вашої системи, можливо, варто відкласти її на місяць або два.