Сьогодні honor mobile поділилася в китайській соціальній мережі weibo новою інформацією про смартфон magic v, реліз якого очікується, ймовірно, на самому початку наступного року. Коротке відео дозволяє отримати докладне уявлення про зовнішній вигляд флагманського пристрою.

Джерело: honor

З’ясувалося, що новинка являє собою не «розкладачку», а «книжку», з дисплеєм, що складається «всередину». Представлена на відео 3d-модель смартфона досить тонка і має зовнішній екран великого розміру.

Судячи з відео, шарнір honor magic v має досить складну «механічну» структуру. На зовнішній поверхні розташований вигнутий дисплей з селфі-камерою, розташованої в центральній верхній частині дисплея. Камера прихована за отвором в екрані. У закритому стані половинки дисплея щільно прилягають один до одного. Модуль основної камери злегка підноситься над рівною тильною поверхнею.

Згідно з попередніми даними, глава honor чжао мін (zhao ming) раніше повідомляв, що смартфон відноситься до флагманського рівня, що цілком передбачувано для складаний моделі . З чуток, його оснастять новітнім чіпсетом qualcomm snapdragon 8 gen 1 — за непідтвердженими поки даними, прем’єра відбудеться вже в січні 2022 року.