Програми для бізнесу

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Lim Anti Boss – програма, яка допоможе швидко приховати ваші дії на робочому комп’ютері, дозволяючи займатися улюбленими справами на роботі, навіть якщо шеф постійно перевіряє вас.

Сховати робочий стіл

Натисніть на фото 18+

Програма створює прихований режим, щось на зразок віртуального робочого столу, на якому можна запускати будь-які програми і робити свої справи. Потім у потрібний момент, одним натисканням комбінації клавіш або по кнопці у вікні програми, утиліта перемкне робочий стіл, у якому всі запущені програми в прихованому режимі ховаються, а залишаються лише ті, які були запущені в звичайному режимі і бос не дізнається чим ви займаєтеся на робочому місці.

Програма дозволяє в режимі «бос» відключати звук, наприклад, якщо ви в прихованому режимі дивіться фільми або, що то в інтернеті, то перейшовши в режим «Бос» звук буде відключатися.

Якщо перебуваючи в прихованому режимі вас відвернули, то автоматично вийти з прихованого режиму допоможе таймер, який при простої системи автоматично перейде в режим «Бос». Час таймера виставляється в налаштуваннях можна вибрати опції ховати вікно програми при перемиканні гарячими клавішами і призначить їх поєднання.

Розмір: 2,7 МБ
Інтерфейс: Російський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Lim Anti Boss


04.07.2017


Програми для бізнесу


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Supasoft CRM Free Lite – crm система управління

Simply Super CRM – програма ведення клієнтської бази

Реєстрація документів організації – реєстрація і ведення документів
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист