Системні програми

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Роздратований повільною швидкістю комп’ютера і непередбачуваним поведінкою? Тоді перевірте комп’ютер за допомогою сканера McAfee TechCheck.

McAfee TechCheck – безкоштовний додаток, що виконує швидку перевірку продуктивності вашого комп’ютера і показує всі проблеми, які можуть сповільнити ваш комп’ютер.

McAfee виконує повне сканування комп’ютера і виявляє проблеми з обладнанням і програмним забезпеченням у системі. Програма створює глибоке сканування і виявляє помилки в роботі системи. Тільки показує проблеми, не вирішує! Для виправлення помилок, можна скористатися запропонованими платними рішеннями від самої утиліти, або скористатися безкоштовними аналогами на нашому блозі!

McAfee TechCheck просте додаток, з зрозумілим інтерфейсом (єдиний мінус, це немає російського перекладу), що не вимагає установки. Просто запустіть файл exe, і ви готові до роботи.

Сканує такі системні проблеми

  • Операційна система – зламані елементи запуску, проблеми з оновленнями, службами і т. д.
  • Програмного забезпечення і безпеки – ви можете побачити помилки, пов’язані з налаштуваннями безпеки, і програмами, які пов’язані з безпекою вашого комп’ютера (рекламні фільтри, антифішинг та інші) та інші.
  • Мережа та інтернет – питання, пов’язані з проблемами мережі та інтернету, браузери, і інші інтернет-програми.
  • Обладнання та прилади – дозволяє вирішити проблеми з обладнанням, підключеним до комп’ютера.

Після сканування ви можете вручну вирішити проблеми або ви можете використовувати безкоштовний інструмент, включений у програмне забезпечення для розв’язання деяких інших основних проблем.

Коротше кажучи, McAfee TechCheck є потужним сканером для пошуку проблем у різних областях Windows системи. Він може виявити апаратні та програмні проблеми комп’ютера, таким чином, ви можете спробувати вирішити такі питання, як повільний запуск, комп’ютерні збої, часті зависання і т. д. Як писалося вище, програма не пропонує усунути будь-які проблеми, але направляє вас з посиланням на платні послуги.

Розмір: 4,2 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows 7/8/10

Скачати McAfee TechCheck


02.12.2018


Системні програми


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Cleaner – очищення історії комп’ютера

Mouse Hunter – більше можливостей для мишки

AppNetworkCounter – хто «вийшов в інтернет, і скільки «зжер»

FastReStarter – завершення або перезапуск завислих процесів
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист