Видавець koei tecmo і студія gust опублікували другий трейлер гриblue reflection: second light.

«з останнім днем літа, що минає, все осявається світлом». Зустрічайте гру серії blue reflection-вас чекає історія звичайних дівчат і пошуку себе з чудовими напівпрозорими очима!

Одного разу в цьому водному світі раптом з’являється стежка, що веде позавідомість. Стежка приводить дівчаток до загадкового місця, де вони рідко бачать знайомі предмети. Бажаючи у всьому розібратися, дівчатка вирішують ризикнути і піти вперед. Але тільки вони роблять перший крок, як перед ними виникає небачений монстр. Здається, що нічого більше немає. Але раптом мандрівниці отримують загадкову історію.

Дівчата, що втратили пам’ять, опинилися в світі, де панує вічне літо.що чекає їх, якщо вони розкриють таємницю?

  • побудуйте власну школу за допомогою schooldevelopment! дівчатка на самоті – в школі,з усіх боків. Ви можете зводити будь-які об’єкти, які прийдуть в голову, наприклад, takoyaki stand або pool ви можетеперетворити школу на свій смак. Будуйте те, що нравітсядевочкам, або те, що цікаво вам.
  • командні бої стали ще швидше завдяки “захоплюючим битвам в реальному часі”! у цій грі бої в часі значно поліпшені. Тепер гравці можуть підвищуватитемп битв в залежності від кількості минулого часу иіспользуемих навичок. Застосовуйте навички один за іншим, збираякомбо і завдаючи максимальної шкоди — бої вразять вас швидкістю імощью!
  • спілкуйтеся з дівчатками різними способами! ігрокімогут спілкуватися з дівчатками самими різними способами: вислуховувати іхпросьби, ходити з ними на побачення і так далі. Зміцнюйте і розвивайте відносини з дівчатками і отримуйте нові предмети.
  • досліджуйте приголомшливі світи, повні загадок! у цій грі ви будете досліджувати heartscapes-області, що уособлюють серце і розум кожного персонажа. Ви зможете насолодітьсяподорож в таємничий світ, де знову почуєте голос і увідітевоспомінанія персонажа.

Blue reflection: second light вийде на playstation 4, nintendoswitch і pc (steam) 9 листопада 2021 року.