Секретні дані можуть опинитися в руках зловмисників, якщо хакерам вдасться зламати лише одне мобільний пристрій.

Справа в тому, що на смартфонах більшості керівників великих російських компаній зберігається ексклюзивна інформація, пов’язана як з державним, так і з особистим бюджетом. Ці дані отримані в результаті дослідження, проведеного Pricewaterhousecoopers.

В опитуванні брали участь директори та провідні фахівці організацій, що належать до 14 різних економічних галузях, в тому числі до банківського сектору, у сфері харчової промисловості та будівництва.

Як з’ясувалося, тільки 19% представників фірм воліють зберігати документи або протоколи ради директорів у більш надійному місці, ніж особисте електронний пристрій. Експерти не схвалюють таке зневажливе ставлення до важливих даних. Зламати сервер для зловмисників набагато простіше, ніж проникнути в захищену мережу компанії.

Фахівці рекомендують використовувати метод шифрування інформації, що знаходиться у пам’яті гаджетів. Тоді в разі витоку важливих даних сторонні особи не зможуть ними скористатися.

Необхідно пам’ятати, що добратися до серверів значно простіше, ніж здається. Цей факт довів австралійський школяр, який зміг не тільки дістатися до секретних сховищ компанії Apple, але і встиг завантажити близько 90 Гб інформації.

Джерело: http://download.openlib.org.ua/