Розробники з microsoft випустили позапланове оновлення kb5008295, призначене для виправлення проблеми з відкриттям деяких додатків windows 11, про що стало відомо раніше. В даний час згаданий пакет знаходиться на стадії тестування і доступний учасникам програми попередньої оцінки windows на каналах beta і release preview.

Джерело зображення: 3dnews

Невелике оновлення покликане виправити проблему із запуском деяких встановлених додатків, викликану простроченим цифровим сертифікатом microsoft, термін дії якого закінчився 31 жовтня. Згідно з наявними даними, проблема може зачіпати додатки “ножиці«,» початок роботи «і» поради«, а також сенсорну клавіатуру, голосове введення, панель емодзі, користувальницький інтерфейс редактора методів введення (ime ui) і деякі розділи програми»параметри”.

Відзначається, що після установки оновлення kb5008295 номер збірки операційної системи залишиться колишнім. Переконатися в тому, що пакет оновлень встановлений, можна перейшовши в “центр оновлень windows «і переглянувши встановлені оновлення в»журналі оновлень”. Оскільки згаданий патч з’явився на каналах beta і release preview можна припустити, що процес його тестування не затягнеться і найближчим часом він стане доступний широкій аудиторії.