Якщо ви чекали новин про the elder scrolls vi, то ми б хотіли вас засмутити, адже керівництво bethesda занадто зайнято, щоб відволікатися на такі дурниці, як створення однієї з найбільш довгоочікуваних ігор в історії. На щастя, хлопці вирішили, що вже зовсім залишати фанатів ні з чим просто злочинно, тому любителям великого фентезійного світу the elder scrolls v запропонують оновлену версію вже існуючої гри. Геймерів чекає перевидання, а сама гра отримає назву skyrim anniversary edition.

Мабуть, головною перевагою перевидання стане наявність безлічі цікавих доповнень, які окремо коштували б 150 доларів. Зараз же це і багато іншого можна отримати майже безкоштовно. Отже, якщо у вас ніколи не було ліцензійної версії гри, то skyrim anniversary edition обійдеться в скоромні 50 доларів. У разі, якщо ліцензія все ж є, то всього 20 доларів. Така ось щедрість. Оскільки на цей рахунок є безліч різних думок, то ми не будемо робити висновки за наших читачів, а всього лише зробимо кілька пояснень.

По-перше, 150 доларів, про які йде мова-це не офіційні доповнення, а набір схвалених розробниками призначених для користувача модифікацій, доступних в creation club. Простіше кажучи, все це можна було завантажити і так абсолютно безкоштовно, адже існують спеціальні репаки, де сотні і навіть тисячі модифікацій підібрані з особливою ретельністю. Кожен мод працює і здатний вирішувати ту чи іншу задачу.

Версія skyrim anniversary edition принесе таке корисне заняття, як рибалка. Сумнівне нововведення, але воно є, а значить потрібно про нього сказати. Всього для риболовлі зроблять доступними 20 окремих місць, а після лову рибу можна зварити, смажити або запустити у власний акваріум. Заявлені нові обладунки і зброю, а також чаклунський даедріческая кінь. Покупцям перевидання дадуть можливість пройти новий квест, в рамках якого з’явиться можливість створити врата облівіона.

Словом, інформації багато, а змін майже немає. Витрачати на гру, випущену 10 років тому, або продовжити користуватися улюбленими модифікаціями, вибір за вами. Можна констатувати, що реальних приводів для того, щоб витратити 50 доларів, занадто мало. Якщо судити по трейлеру, то головна особливість-поліпшена графіка не така вже й поліпшена. Не вірите? тоді дивіться відео нижче, де команда ентузіастів покращила the elder scrolls v за допомогою цілого ряду графічних модифікацій. Вийшла дуже гідно. Ну а новинка надійде в продаж вже 11 листопада і буде доступна на консолях нового і попереднього поколінь, а також комп’ютерах.