Кіностудія searchlight pictures і видання vanity fair опублікували перші кадри і постер психологічного трилера “алея кошмарів” від оскароносного режисера гільєрмо дель торо (“форма води “, ” лабіринт фавна “).

Незважаючи на яскраві кольори зображень, сам фільм, що є ремейком однойменної стрічки 1947 року, знятої за романом вільяма ліндсі грешама, буде виконаний в темних тонах, тим самим нагадуючи про золотий вік нуарних трилерів.

На представлених кадрах показана частина зоряного акторського ансамблю на чолі з бредлі купером і кейт бланшетт, разом з якими свої ролі також зіграли віллем дефо, руні мара, рон перлман та інші.

Сюжет “алеї кошмарів” розповість про молодого шахрая (бредлі купер), вміло маніпулює людьми, нібито застосовуючи свою здатність читати думки. Він об’єднує свої зусилля з фатальною жінкою-психіатром (кейт бланшетт), яка виявляється навіть небезпечнішою, ніж він.

Ймовірно, чимало шанувальників творчості гільєрмо дель торо очікують, що його майбутня картина буде хоррором з надприродними елементами, проте це не так, що в інтерв’ю vanity fair докладно пояснив сам іменитий постановник.

” це цілком ймовірно. Таке у мене було з “багряним піком”, коли люди очікували фільму жахів. Я знав, що це романтичний фільм з нальотом готики, але мені було дуже важко це передати. Але так, у моєму фільмі немає надприродного елемента. Він повністю заснований на реальному світі. Немає нічого фантастичного. Цей фільм сильно відрізняється від моїх інших картин, але так, назва і моє ім’я можуть ввести глядача в оману”, – говорить гільєрмо дель торо.

Крім перших кадрів, був опублікований і постер, яким у себе в instagram також поділився знаменитий геймдизайнер хідео кодзіма, раніше співпрацював з гільєрмо дель торо при роботі над скасованим silent hills і унікальним пригодницьким екшеном death stranding .

17 грудня 22 січня 2022 року .