Оптимізація windows

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

У вас повільний інтернет, часті перебої, а пінг в іграх залишає желаь кращого? Якщо в цьому не винен ваш провайдер, значить проблема у вашому комп’ютері, а точніше в настройці вашої системи. Звичайно ж, якщо у вас є знайомий, який може вирішити проблему в ручну, або ви самі можете впоратися з нею, то краще так і зробити. В іншому випадку можна скористатися безкоштовною програмою Internet Accelerator.

Internet Accelerator – безкоштовна утиліта, яка оптимізує швидкість інтернет з’єднання, шляхом зміни мережевих налаштувань в системі і допомагає прискорити інтернет. Вона вносить необхідні налаштування в мережеві параметри, які відповідають за з’єднання з інтернетом. При стандартній установці системи, її мережеві параметри не завжди знаходяться в оптимальному стані, що для кожного різного комп’ютера і інтернет з’єднання не завжди може добре позначитися на зв’язку з інтернетом – це пінг, закачування і віддача. Програма в кілька простих кліків, дозволяє налаштувати комп’ютер на максимальну взаємодію з інтернетом. Для досвідчених користувачів, є розділ для налаштування параметрів вручну.

Після використання утиліти, якщо ваші параметри до цього були налаштовані не оптимально, ви побачите різницю, інтернет сторінки будуть швидше завантажуватися, зменшиться час відгуку, а також зменшиться кількість зависань в онлайн іграх (а можливо і взагалі це число впаде до нуля)

Якщо проблема в роботі інтернету криється у вашому провайдера і комунікаціях, програма вам не допоможе, вона оптимізує настройки тільки на вашому локальному комп’ютері. І чого програма точно не робить, так це не збільшує швидкість інтернету з вище вашого тарифного плану, чудес не чекайте :). В інших випадках програма може бути дуже корисною.

Розмір: 1,6 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8

Завантажити Internet Accelerator

Дзеркало Internet Accelerator


20.09.2017


Оптимізація windows


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

SpeedyFox – оптимізація роботи деяких веб програм

Wise Game Booster – настройка та оптимізація системи Windows

Hijack Hunter – відновити налаштування безпеки

SG TCP Optimizer – скидання і оптимізація мережевих налаштувань
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист