Майбутня гра у всесвіті дюни під назвою dune схоже нескоро побачить світ. Funcom нещодавно опублікувала список більше 50-ти вакансій, які потрібні для роботи над проектом, серед яких такі важливі ролі як: технічний директор, режисер, творці інтерфейсу та інші.

Однак з вимог до кандидатів ми можемо дізнатися дещо цікаве. Наприклад, гра буде багатокористувацької з відкритим світом і елементами виживання, а також пісочниці. Для роботи над грою деяким майбутнім співробітникам потрібне розуміння всіх основних технічних компонентів сучасної розробки ігор для пк / консолей. Також періодично зустрічається вимога досвіду роботи з unreal engine, створення навколишнього середовища, освітлення, персонажів, транспортних засобів, реквізиту і багато чого іншого.

Таким чином, ще можливо зробити висновок про розробку проекту на движку unreal engine для консолей і пк. Ймовірно буде великий відкритий світ і швидке переміщення за допомогою транспортних засобів, а війни будуть вестися з метою видобутку ресурсів або за спецію, про що додатково йдеться на початку кожної вакансії.