Міні програми

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Як просто було дізнатися продуктивність Windows в сімці? Заглянули у властивості системи – і відразу оцінили по цифрам слабка ланка і визначили загальну продуктивність системи.

У подальших версіях Windows, розробники з Microsoft вирішили, що користувачам 8-ки і 10-ки така інформація ні до чого.

За визначення індексу продуктивності Windows 7 відповідає системна утиліта WinSAT.exe. У «десятці», як не дивно, утиліта знаходиться на колишньому місці. Єдине, чого позбулася утиліта, це графічної оболонки для виведення результатів, все інше залишилося робочим.

Розробник софту Nenad Hrg, розробив невеликий додаток, для візуалізації даних, отриманих за допомогою утиліти WinSAT.exe.

Індекс продуктивності windows

ExperienceIndexOK – невелика портативна утиліта для оцінки продуктивності вашого комп’ютера. Запускаємо і отримуємо результати продуктивності за десятибальною шкалою для процесора, оперативної пам’яті, відеокарти і жорсткого диска. При цьому загальний рейтинг встановлюється за найменшим показником.

Додаткові можливості утиліти – кнопки швидкого переходу до звичних (з минулих Windows систем) корисних системних програм: диспетчер завдань, властивості системи, інформація про систему, оптимізація дисків, управління комп’ютером-управління дисками.

У меню «LNG» можна вибрати мову інтерфейсу, російський присутній.

Якщо ви використовували різні утиліти для відключення шпигунських модулів і оптимізації налаштувань Windows 10, то утиліта ExperienceIndexOK може не працювати на вашій системі!

Оцінка продуктивності Windows

Якщо ви не хочете нічого завантажувати, можете запускати WinSAT в командному рядку. Читати результат у такому вигляді буде не зовсім зручно, але зате в ньому більше корисної інформації.

Запустіть командний рядок від імені адміністратора. Для цього натисніть Win+X і в меню виберіть пункт «Командний рядок (адміністратор)». Далі введіть команду «winsat formal», натисніть «enter» і дочекайтеся результатів роботи утиліти.

Розмір: 56 КБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows Vista/7/8/10

Скачати ExperienceIndexOK


14.03.2017


Міні програми


1

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

NumberInWords – переводимо числа в текст

iRotate – повертаємо зображення на моніторі як нам зручно

LabelControl – якщо перестала працювати миша

Matrix – програма для перетворення малюнків у стилі «Матриця»
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист