«веном 2 ” нарешті вийшов у кінотеатрах, але ніхто не дізнається про це, якщо стежить тільки за соціальними мережами marvel, оскільки в них немає згадки про фільм.

Перший «веном ” став несподіваним хітом, зібравши 856,1 мільйона доларів по всьому світу, і sony pictures доклали всіх зусиль для розширення власної кінематографічної всесвіту. Сиквел-другий фільм у всесвіті людини-павука від sony, в якому представлені персонажі marvel: веном, карнаж і вереск.

Незважаючи на все, схоже, що marvel жодного разу не згадали про кінокомікс. На офіційному сайті немає згадки про вихід “венома 2” . Twitter-аккаунт marvel entertainment також не розповів про прем’єру, замість цього нагадуючи фанатам купити квитки на фільм “шан-чи і легенда десяти кілець” .

A whole new world awaits. Don’t miss the global phenomenon, marvel studios’ #shangchi and the legend of the ten rings, only in theaters now! get tickets: https://t.co/tf8v3ifoeg

– marvel entertainment (@marvel) october 1, 2021

До того, як disney придбали marvel studios, marvel робили акцент на всіх фільмах за їхніми коміксами. Навіть з виходом «залізної людини “і «неймовірного халка” у 2008 році компанія все ще приділяла увагу проектам, не пов’язаним з mcu, таким як «люди ікс: початок. Росомаха ” .