windows 10 manager – це досить функціональний набір інструментів для налаштування, оптимізації роботи і очищення операційної системи windows 10. У загальному і цілому, програма потрібна для всебічного обслуговування операційної системи і розширеного контролю над стандартними функціями windows. Також можна завантажити windows 8 manager і windows 7 manager , інші програми від розробника розраховані на windows 8 і 7 і пропонують такий же функціонал.

Багатий функціонал windows 10 manager включає набір інструментів для налаштування ряду прихованих параметрів операційної системи, редагування різних меню і панелей, тонкої настройки внутрішніх параметрів різних функцій, оптимізації та очищення системи та інформаційно-діагностичні функції. Крім іншого, є кілька інструментів для підвищення швидкості роботи, шляхом автоматичного очищення пам’яті, налаштування запуску додатків, управління сервісами системи. Також в програмі є розділи для підвищення безпеки та оптимізації роботи мережі.

Деякі інструменти є заміною стандартним функціям ос. Наприклад в програмі є покращений менеджер процесів, більш зручні менеджери автозавантаження і планувальник завдань і система пошуку і вирішення проблем.

Звичайно ж, в windows 10 manager є кілька корисних інструментів для очищення системи і видалення непотрібних файлів: видалення сміттєвих файлів, аналізатор займаного місця кожною папкою, очищення робочого столу, пошук дублікатів, очищення і дефрагментація реєстру, повне видалення програм.