У зв’язку з виходом пригодницької гри lacuna на playstation 5,xbox series, playstation 4 і xbox one видавець assembleentertainment і студія digitales interactive опублікували релізнийтрейлер. На nintendo switch реліз відбудеться 28 грудня. Вартість гри в playstation store становить 1429 рублів, в microsoft store — 20 доларів(зараз діє знижка, що дозволяє заощадити 4 долари), а веѕһор — 1 799 рублів.

Вбивство. Зламування. Вибух. І ось уже в сонячній системі палахкотить-але ви можете її зупинити. У цьому нуарном 2d-квесті передспівробітником бюро розслідувань нілом конрадом встають всі болеесложние питання, і вам належить допомогти йому знайти рішення.

розклад такий ви співробітник бюро розслідувань ніл конрад. Одного разу вночі вас будятновістю про вбивство,і ви стрімголов кидаєтеся в розслідування, якому судилося перевернути догори дном і ваше життя, і всюсолнечную систему. Задавайте питання, збирайте свідчення іуліки, будуйте теорії, і вам відкриється огидна правда…якщо, звичайно, пощастить.

ні кроку назад розгалуження сюжету і фінал залежать від ваших рішень. І відкотити його не можна. Звичайно, ви можете пробігти гру за один присід – якщо готові до наслідків. А розіграєте карти як треба-можливо, навіть залишитеся живі.

на що ви готові піти? є питання, на які просто немає правильних відповідей. Чи готові ліви здати друга заради безпеки рідної людини? або підставити під удар близького, щоб не ризикувати життями багатьох? що вивиберете: промовчати і зберегти крихкий світ або відкрити людямстрашну правду, яка переверне все?

скучили за point-and-clickквестам?

Класика є класика, але в lacuna ви не побачите типових дляквестов прийомів:

  • ілюзіявибору діалогових гілок розмови, які звучать тільки один раз.
  • організація інвентарю, раптовоголоволомки атмосферні, безпосередньо пов’язані з сюжетомзавдання.
  • піксель-хантінгопціональне виділення активних зон.
  • сюжет зупиняється на каждойголоволомке постійно рухається вперед.
  • ” такий-тоето запам’ятає…» важливі рішення і багато варіантів.