Стало відомо, що російський холдинг gs group спільно з постачальником обладнання «марвел-дистрибуція» готуються в наступному місяці почати випуск смартфонів і планшетів для корпоративного і державного секторів в калінінградській області. Пристрої будуть оснащуватися вітчизняної ос “аврора”, а також ос android. Про це пише інформаційне агентство тасс з посиланням на прес-службу обласного уряду.

Зображення: yamobi.ru

«компанії почали співпрацю у сфері локалізації виробництва планшетних комп’ютерів і смартфонів на базі інноваційного кластера «технополіс gs», розташованого на сході калінінградської області. Пристрої, розроблені власним r&d-підрозділом компанії “марвел-дистрибуція«, будуть проводитися на одному з підприємств кластера нво» цифрові телевізійні системи”, — сказано в повідомленні прес-служби.

Згідно з наявними даними, прототипи смартфона і планшета були частиною експозиції пристроїв підприємства «технополіс gs», яку демонстрували голові уряду рф михайлу мішустіну під час його візиту в калінінград 21 жовтня. Місцева влада вважає даний проект наочним прикладом імпортозаміщення в конкурентному секторі виробництва електроніки. Надалі gs group і “марвел-дистрибуція” мають намір продовжити співпрацю в рамках роботи над випуском вітчизняних пристроїв для корпоративного сегмента, включаючи продукти на базі російських процесорів.

«враховуючи великий досвід і сильні позиції в своїх ринках обох учасників партнерства, проект має хороші перспективи”, – вважає виконуюча обов’язки глави мінекпрому області вероніка лесикова.