nacon і big bad wolf studio випустили новий трейлер для vampire: the masquerade – swansong , в якому представили третього і останнього ігрового персонажа. У цьому новому відео ми знайомимося з емем. Хоча вона виглядає як молода жінка з магнетичним чарівністю, цьому вампірові насправді 100 років. Колишня джазова діва, тепер вона належить до клану тореадор після того, як її перетворила хільда, любов всього її життя.

Емем в кінцевому підсумку розкриває свої сили, отримані завдяки дисциплінам стрімкості і присутності, які можуть зробити її практично невидимою.

у цій наративній рольовій грі, адаптованій з 5-го видання vampire: the masquerade, гравець бере під свій контроль 3 вампіра, що належать до різних кланів камарільї, таємного товариства, до якого належить більшість вампірів. Гравець повинен протистояти різним точкам зору своїх персонажів, щоб відокремити факти від вигадки. Гравець повинен захистити свій клан, дізнатися правду і, перш за все, забезпечити дотримання маскараду, закону вампірів, покликаного приховати існування нічних створінь від людей.