Зробити селфі трохи складніше, ніж здається, тому що ви повинні вибрати хороший фон і оптимальну відстань між вами і вашим мобільним телефоном. На щастя, виробники вводять функції, що спрощують зйомку автопортретів. Не вдаючись в подробиці, мобільні телефони xiaomi мають можливість зробити знімок без натискання будь-яких кнопок.

Таким чином, ви можете розмістити смартфон у віддаленому місці, а потім зробити простий жест, щоб створити селфі. Цей інструмент не дивно, оскільки ми вже бачили, як робити селфі, не торкаючись до мобільного телефону. Однак в цьому уроці ми зосередимося на смартфонах компанії xiaomi, щоб пояснити, як ви можете використовувати цю корисну функцію на своєму пристрої.

Як зробити знімок, не натискаючи ніяких кнопок на мобільному телефоні xiaomi

Ми знаємо, що телефони xiaomi приховують десятки дуже корисних функцій, які можна виявити, покопавшись в налаштуваннях і додатках пристрою. Одним з найбільш популярних додатків є додаток “камера”, яке дозволяє робити знімки за допомогою передньої і задньої камери і пропонує кілька корисних інструментів.

Сьогодні ми розповімо про функцію “спуск долонею”, яка, як випливає з назви, дозволяє активувати зйомку селфі за допомогою жесту долонею. Ви повинні мати на увазі, що цей інструмент доступний тільки для фронтальної камери, тобто ви можете використовувати його при віддаленій зйомці селфі. Таким чином, вам не потрібно натискати будь-які кнопки на мобільному телефоні, просто покажіть долоню перед камерою.

Далі ми крок за кроком пояснимо, як активувати «спуск долонею», щоб ви могли використовувати цю функцію щоразу, коли робите селфі.

  1. відкрийте програму камери на своєму мобільному телефоні xiaomi.
  2. переведіть додаток в режим селфі, натиснувши кнопку в правому нижньому кутку.
  3. натисніть на кнопку з трьома вертикальними лініями в правому верхньому куті.
  4. у меню, що з’явилося натисніть на опцію «спуск долонею», щоб активувати її.
  5. після активації вам просто потрібно повернутися до основного екрану камери. Потім знайти ідеальне місце для знімка і покажіть долоню перед камерою, щоб запустити 3-секундний таймер, який попередить вас, що фотографія скоро буде зроблена.

Ось як просто і швидко можна активувати функцію, яка може значно спростити вам завдання при зйомці селфі. Більше не потрібно залишати когось поза груповою фотографії, для створення фото. За допомогою цього інструменту вам просто потрібно показати долоню, щоб фотографія була зроблена автоматично з усіма друзями або родичами.