Яку з трьох фракцій нового світу вибрати? це питання, яке запитує будь-який гравець у новому світі amazon mmo, коли він досягає певної частини основної квестової лінії. Це рішення може мати досить значний вплив на певні аспекти гри, тому важливо знати, що слід враховувати, перш ніж приймати рішення.

Як і слід було очікувати від будь-якої поважаючої себе mmo, в світі aeternum є чим зайнятися і що досліджувати. Полюючи за шкурами кабанів або рубаючи ліс, легко відволіктися. Але якщо ви не хочете витрачати час на вибір сторони, ось що вам потрібно знати про фракції нового світу. Нижче коротка інформація до роздумів.

На вибір є три фракції:

  • мародери: військова сила, яка хоче створити в етернумі вільну націю.
  • ковенант: орден фанатиків, які прагнуть очистити землю від єретиків.
  • синдикат: таємне суспільство, яке цінує інтелект і пошук прихованих знань.

Хоча самі фракції не пропонують жодних реальних відмінностей з точки зору геймплея, є кілька речей, які слід враховувати, перш ніж робити свій вибір.

Якщо ви плануєте грати з друзями, вам слід координувати свої дії, щоб переконатися, що ви всі приєднуєтеся до однієї фракції. Хоча ви все ще можете об’єднатися для pve-контенту, якщо ви перебуваєте в різних фракціях, ви, ймовірно, в кінцевому підсумку зіткнетеся один з одним, коли справа дійде до pvp-облог і вторгнень. Компанії (гільдії) також пов’язані з фракціями, тому, якщо ви хочете вступити в одну з них, вам потрібно бути в одній фракції.

Фракції також відіграють важливу роль, утримуючи територію в aeternum-чим більше земель контролює фракція, тим сильніше стають її члени. Це дає переваги в таких активностях, як крафт або отримання більшої кількості здобичі від ворогів.

Домінуючі фракції будуть відрізнятися на різних серверах, тому варто перевірити карту, щоб побачити, які з них контролюють певні регіони. Підтримувати програв-це добре, але коли справа доходить до pvp, ви можете швидко опинитися задавлені натовпом, якщо вступите в найменшу фракцію.